AcasaCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
NoobPwner
EXP Level 2
EXP Level 2

MesajSubiect: Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are   Mier Oct 13, 2010 4:10 am

- Nick:NoobPwner
- Motivul pentru care ai fost bannat : ma certam cu el intr-un joc pe europa, si sa imi arate cat e de tare imi da ban pe ro Smile)
- Motivul pentru care vrei sa iti fie scos banu :ban aiurea de la un admin care sufera prea mult la 15 ani
- Replay/screenshot in cazul in care trebuie :

Alte explicatii vor fi cerute pe parcurs.

eu nu am nimic cu oakyz, am incercat sa ma inteleg bine cu el, dar e mult prea inapoiat sa inteleaga ceva din jocu asta..azi pe seara am zis pe main omfg, cu bugurile de la rgc am pierdut azi -30 ..ma trezesc cu kick de la oakyz pe motiv sa nu mai comentez..odata ce nu am injurat pe nimeni , nu ma certam cu nimeni nush ce il freaca pe el grija de mine..dupa urmeaza banul asta sa imi arate el cat e de \smecher..tot asa oakyz, esti bun Wink
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8

EXP Level
EXP Level:
1/100000  (1/100000)

MesajSubiect: Re: Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are   Mier Oct 13, 2010 4:20 am

Nesimtirea si comentariile tale conteaza mai putin unde sunt facute, personalitatea ta de taran este aceeasi si pe Romania si pe orice alt room.

Nu tu decizi cine si pentru ce mi`a dat access, nu tu comentezi cum imi desfasor eu activitatea. Azi ti`ai luat KICK pentru ca comentezi mai mult decat e cazul pe Main. STIM toti ca sunt anumite probleme cu BOTII, dupa cum ti`am spus si dimineata sa nu mai urlii pe room atata timp cat oricum nu rezolvi nimic ba mai mult instigi si pe altii.

http://replay.garena.com/view.php?id=4cb4c29d9452d

Mi`e prea sila sa caut acum toate pasajele in care se baga in seama si insulta...
Sus In jos
NoobPwner
EXP Level 2
EXP Level 2

MesajSubiect: Re: Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are   Mier Oct 13, 2010 4:28 am

ne-am certat pe eu..nu are treaba europa cu romania!!intelegi atat si tu??cum sa imi dai ban pe romania ptr ce se int pe europa??dar ce sa iti cer, daca atat te duce capu'!!astept un raspuns de la cineva competent sa mi-l dea.ms
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8

EXP Level
EXP Level:
1/100000  (1/100000)

MesajSubiect: Re: Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are   Mier Oct 13, 2010 4:29 am

Stii ce, in cazul tau raspunsul il primesti de la MINE, AI BAN, ma doare in c*r ca jocul era in zimbabwe sau USA, comentariile tale ma deranjeaza in aceeasi masura.

NU o sa ai UNBAN.
Sus In jos
NoobPwner
EXP Level 2
EXP Level 2

MesajSubiect: Re: Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are   Mier Oct 13, 2010 4:52 am

http://replay.garena.com/view.php?id=4cb4c29d9452d

un admin capabil sa se uite peste chat, cel putin la inceput si o sa vada cine sufera.

Useri sunt RUGATI! sa nu jigneasca, sau sa insulte un admin(respectiv voucher), dar la randul lui si un admin(respectiv voucher) este RUGAT! sa nu jigneasca, sau sa insulte un user.

totusi ban cu motivul "papagal prost" nu il regasesc in motivele de ban pe rgc..daca fiecare admin se apuca sa scoata noi motive de ban nush unde o sa se ajunga.
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8

EXP Level
EXP Level:
1/100000  (1/100000)

MesajSubiect: Re: Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are   Mier Oct 13, 2010 5:10 am

Am mai avut discutia asta si cu altii, NU MAI INCEPETI CU INSULTE SI JIGNIRI, dupa care sa postati in VICTIME.

Daca vroiai sa pozezi in victima trebuia sa iti tii gura si daca te injuram, atunci da, aveai dreptate, DAR voi INJURATI si dupaia faceti post ca niste victime.
Sus In jos
paulino27
EXP level 8
EXP level 8

MesajSubiect: Re: Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are   Mier Oct 13, 2010 5:10 am

Ai unban.Te rog ca data viitoare sa nu te mai iei cu admini la cearta,da dovada ca esti tu mai inteligent daca vrei sa iti ascultam cererile.

Closed.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are   

Sus In jos

Oakyz nu are treaba cu accesul pe care il are
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Who walks the stair without a care...
» I.C.U. (Intensive Care Unit) Clan
» Prenatal and Postnatal Care
» New update April 25 v1.19
» Does anyone care to migrate to XFF +13?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Romania ::  Abuse Report /UNBAN -
Mergi direct la: